Nauka programowania

Języki obce

Pozostałe przedmioty

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Każda szkoła ma swoją indywidualną specyfikę, sprzęt i stan IT. Dlatego konieczna jest profesjonalna diagnoza i przygotowanie planu działania w standardzie instytucyjnym. Dopiero wtedy możemy wykazać, które nowotechnologiczne pomoce edukacyjne są możliwe do wykorzystania.

Razem z Państwem tworzymy wspólny plan rozwoju technologicznego placówki. Wiemy, w jakim kierunku biegną trendy w technologii edukacyjnej i przygotowujemy Państwa szkołę do ich wdrożenia. Sugerujemy, jakiego rodzaju sprzęt i narzędzia pracy warto rozważać, jakie zmiany modernizacyjne są konieczne i ustalamy priorytety działania.

Nauka programowania

Scottie Go! to innowacyjna gra do nauki programowania dla najmłodszych. Jest połączeniem realnych, kartonowych klocków służących do pisania przez graczy programów oraz aplikacji, która pozwala zeskanować te programy i przekształcić je na ruch i zachowanie Scottiego oraz poznanych w grze innych bohaterów. W dziesięciu modułach w wersji edukacyjnej i siedmiu w wersji dla użytkowników domowych na graczy czeka szereg zadań o rosnącym poziomie trudności, które pozwalają uczniom i nauczycielom sprawnie rozwijać kompetencje w zakresie programowania.

Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=-nTnTOV0X9M

Szkolne Kluby ScottieGo: https://www.facebook.com/groups/1084761774984604/

Już wkrótce wersja BASIC dla Przedszkoli

www.scottiego.pl

BeCreo! to modułowy zestaw do nauki podstaw programowania i mechatroniki składający się z rozbudowanej aplikacji i modułów elektronicznych, których pracą można zaprogramować. Aplikacja, w której programujesz za pomocą bloczków, pozwala na pracę w trzech trybach (trybie kursu, wyzwań, pracy dowolnej). Zapewnia to wiele godzin pracy, zabawy i nauki od bardzo prostych zadań po zaawansowane nie tylko robotyczne projekty.

www.becreo.pl

Przedsiębiorczość

Revas ae Business Simulation Games to firma zajmująca się dostarczaniem narzędzi edukacyjnych – branżowych symulacji biznesowych do szkół, uczelni oraz firm szkoleniowych. Przygotowane symulacje są udostępniane nauczycielom w modelu SaaS (dostęp do gier 24/7 poprzez przeglądarkę internetową oraz aplikację mobilną) po wykupieniu licencji przez szkołę.
Gry symulują prowadzenie działalności gospodarczej w wybranej branży (np. warsztat samochodowy, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, serwis komputerowy). Główne zastosowanie gier to nauka zarządzania i przedsiębiorczości oraz rozwijanie kompetencji społecznych i ekonomicznych graczy, zdobywanie praktycznego doświadczenia w podejmowaniu strategicznych i operacyjnych decyzji związanych z działalnością przedsiębiorstwa oraz praca w grupie.

Jezyki obce

Platforma Lerni to narzędzie do nauki języków obcych online. Nauczyciele i uczniowie korzystają z gotowych zasobów przy użyciu tablicy interaktywnej, na komputerach w sali lub zlecają zadania domowe swoim uczniom, aby uczyli się indywidualnie w domu.

Wszystkie kursy osiągalne są w dowolnym miejscu z internetem, dostęp do nich ma każdy użytkownik, który otrzyma kod oraz dokona aktywacji. Od momentu pierwszej rejestracji każdy uczeń ma dostęp do fotolekcji, gier, dialogów, ćwiczeń interaktywnych, gramatyki czy powtórek, a nauczyciel do całego rozwiązania oraz Panelu Nauczycielskiego.

Pozostałe przedmioty

Powiedz nam z jakiego przedmiotu szukasz materiałów, a my przedstawimy Ci pewną gamę dostępnych narzędzi.

Napisz: biuro@multiedukacja.pl

Dla szkół i przedszkoli powiatu wrocławskiego proponujemy opcję bezpłatnego audytu, który jest okazją do spotkania, poznania Państwa oczekiwań oraz wstępnego określenia bieżących potrzeb poprawy infrastruktury.

Pomoce edukacyjne

świadczenia oferowane przez Multiedukację są gwarancją wysokich standardów. W swoich działaniach kieruje się ona rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Jolanta Węglowska

Dyrektor ZS EKOLA

Dziękujemy za instalację sieci internetowej w naszej placówce.
Wszystkie stanowiska funkcjonują prawidłowo.

Szymon GÅ‚ogowski

Nauczyciel informatyki w SP w Żórawinie