Lerni – odkryj smak nauki, która ekscytuje!

Wyobraź sobie, że nauka jest przyjemnością, do której chętnie wracasz. Do pracy motywują Cię zarówno owocne rezultaty, jak i sam proces uczenia się, który sprawia prawdziwą przyjemność!

Wierzymy, że nauka powinna być równie skuteczna, co przyjemna. Mając przed sobą główny cel – uczynić proces zdobywania wiedzy atrakcyjną przygodą, zespół Funmedia opracowała innowacyjne kursy online. Wszystkie powstały w oparciu o autorską metodę personalizacji, która odnosi sukcesy już w 37 krajach!

Wejdź do multimedialnego świata e-learningu i ucz się języków kiedy tylko chcesz!

Lerni to multimedialna platforma online, oferująca naukę sześciu języków obcych:

angielskiego,  włoskiego,

niemieckiego,  hiszpańskiego,

francuskiego, angielskiego biznesowego.

Co zyskujesz, korzystając z kursów językowych online z Lerni?

Nieograniczony dostęp do bazy multimediów edukacyjnych
Gry edukacyjne Moduł sprawdzania wymowy Certyfikat językowy

Dla młodszych dzieci:

FunEnglish.pl – to innowacyjny e-podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci  w wieku 6-12 lat. FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał w 2011 roku akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej i zostań dopuszczony do użytku szkolnego. Zostań również nagrodzony European Language Label, Europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych. FunEnglish.pl jest częścią rozbudowanej platformy e-learningowej, która składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym dziecko uczy się poprzez zabawę. Kurs jest oparty na metodzie Immersion. Polega ona na „zanurzaniu” dziecka w języku angielskim, poprzez stawianie go w sytuacjach komunikacyjnych, które wymuszają mówienie i myślenie w obcym języku.