STWÓRZ KLASĘ PREMIUM

Klasa PREMIUM wśród urządzeń interaktywnych to specjalnie wyselekcjonowane produkty dla wymagających. Cechują się najwyższą jakością wykonania i wyjątkową wygodą w użytkowaniu. Jeżeli nie godzisz się na półśrodki i chcesz mieć w pełni profesjonalną pracownię, tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Avtek TouchScreen serii Pro

Produkty interaktywne marki Avtek zostały wyróżnione przez konsumentów ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług w kategorii: monitory interaktywne, otrzymując tym samym prawo do używania nazwy i godła prestiżowej nagrody „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015”.

Zestaw interaktywny QOMO

Marka Qomo to czołowy producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej popularnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Trwałość, uniwersalność oraz łatwość obsługi sprawia, że nauczyciele chętnie korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

Zestaw MyBoard LUX PANORAMA

Dotykowe tablice na podczerwień myBoard serii DTO to produkt ekskluzywny, gwarantujący komfort pracy, bogatą funkcjonalność i niezawodność w działaniu. Nowoczesne wzornictwo zastosowane podczas projektowania tablic myBoard klasyfikuje ten sprzęt jako innowacyjny i wyszukany.