STWÓRZ KLASĘ PREMIUM

Klasa PREMIUM wśród urządzeń interaktywnych to specjalnie wyselekcjonowane produkty dla wymagających. Cechują się najwyższą jakością wykonania i wyjątkową wygodą w użytkowaniu. Jeżeli nie godzisz się na półśrodki i chcesz mieć w pełni profesjonalną pracownię, tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Avtek TouchScreen serii Pro

Produkty interaktywne marki Avtek zostały wyróżnione przez konsumentów ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług w kategorii: monitory interaktywne, otrzymując tym samym prawo do używania nazwy i godła prestiżowej nagrody „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015”.

ZESTAW INTERAKTYWNY SILVER PANORAMA SHORT

Przekątna tablicy: 95″
Technologia: Dotykowa – pozycjonowanie w podczerwieni
Forma obsługi: palcem
Oprogramowanie: Bogate, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie pozwala na realizację wielu przydatnych, kreatywnych funkcji, jak: rozpoznawanie pisma odręcznego,odtwarzanie video z możliwością „pisania” na filmie, zrzuty video, szybkie tworzenie figur geometrycznych. Program posiada bogatą bibliotekę załączników związanych z przedmiotami szkolnymi a także współpracuje z większością formatów graficznych. Integruje się z programami pakietu MS Office pozwalając na ręczne dopisywanie notatek do dokumentów (w formie graficznej).
Wyposażenie: Półka na pisaki, kabel USB, 2 pisaki, zestaw montażowy;
Zestaw zawiera:
  • tablicę interaktywną myBoard 95″C
  • głośniki myBoard sound AMP-32
  • projektor EPSON EB-525W (szerokokątny, 2800 ANSI lm)
  • uchwyt ścienny myBoard BW120S
  • okablowanie 10m (HDMI + zasilające)
  • Zestaw do samodzielnego montażu
  • Wysoka jasność i kontrast projektora zapewniają znakomity obraz

    Cena: 7490 zł

Zestaw MyBoard LUX PANORAMA

Dotykowe tablice na podczerwień myBoard serii DTO to produkt ekskluzywny, gwarantujący komfort pracy, bogatą funkcjonalność i niezawodność w działaniu. Nowoczesne wzornictwo zastosowane podczas projektowania tablic myBoard klasyfikuje ten sprzęt jako innowacyjny i wyszukany.