Podręczniki na tablecie

Podręczniki na tablecie to unikatowe połączenie edukacji i najnowszej technologii. Mobilne urządzenie daje szansę na lekki tornister dla każdego ucznia w każdej szkole. Jest atrakcyjne i nowoczesne, przez co zmienia podejście do nauki. Uczy odpowiedzialnego korzystania z technologii obecnej w życiu zawodowym już w szkole – jest krokiem naprzód w polskiej edukacji i wyjściem naprzeciw oczekiwaniom pedagogów, rodziców i najważniejszych uczestników tego procesu: uczniów.

O PROJEKCIE

Wdrażamy podręczniki na tablecie w polskich szkołach. Od 2012 r. pracuje z nami ponad 40 placówek. Na co dzień 1200 uczniów nie dźwiga do szkoły ciężkiego tornistra.
Główne założenia projektu powstały po konsultacjach z pedagogami, m.in. Gimnazjum Społecznego im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach, gdzie dyr. Tomasz Donatowicz jako pierwszy postanowił dać swoim uczniom możliwość lekkiego tornistra. Ale z każdym partnerem pisaliśmy nieco inną historię. Obserwujemy zmiany, jakie zachodzą w „naszych” szkołach. Cieszymy się z rosnącego zainteresowania podczas rekrutacji, z satysfakcji z pracy i skutecznego wprowadzania nowych środków służących edukacji młodego pokolenia.

DORADZTWO I SZKOLENIA

Tworzymy jedyną firmę w Polsce, która skutecznie wdraża podręczniki na tablecie. Dzielimy się doświadczeniami i wiedzą z placówkami publicznymi i prywatnymi. Jesteśmy otwarci.
Bez względu na to, czy szkoła już pracuje z nowymi technologiami, czy dopiero zastanawia się nad ich wprowadzeniem, pomożemy płynnie przejść przez ten proces i optymalnie wykorzystać zdobycze techniki. Uważamy, że kluczem do sukcesu jest ukazanie prawdziwej wartości nowych rozwiązań. Wiemy, że każdy nauczyciel może mieć inne podejście, umiejętności czy obawy. Dlatego spotkanie poprzedzamy konsultacjami, ustalamy potrzeby i zakres szkolenia. Poznajemy i dajemy się poznać.

WYPOSAŻENIE SZKÓŁ

Postęp jest nieubłagany, a my nieubłaganie za nim podążamy. Pomagamy w doborze sprzętu każdemu rodzicowi, ale wyposażamy również szkolne pracownie.
Trudno być cały czas na bieżąco z wszelkimi nowinkami. Zwłaszcza, że mamy do czynienia z coraz to nowszymi propozycjami kompletnych rozwiązań. Myślimy o uczniach, którym zależy na ciekawym tablecie, staramy się dostarczyć specjalistyczne urządzenie nauczycielowi. Potrzeby są różne i zależą chociażby od używanego w szkole dominującego systemu operacyjnego. My jednak korzystamy z najlepszych wzorców. Polecamy to, co jest sprawdzone w praktyce. Zarówno indywidualne propozycje, jak i kompleksowe rozwiązania muszą być dobre, jeśli zależy nam na dobrej edukacji. Nam zależy.